Dhoma me qera ne Borsh!

image

Erdhi vera, koha e pushimeve, dhe po kerkoni se ku te beni pushimet? Doni nje vend te bukur e te qete, por edhe te lire?
Ne kemi zgjidhje per ju! Dhoma me qera ne Borsh!

2500 leke nata per familje

dmth: ne nje familje me 5 veta, secili paguan nga 500 leke!!! ka me lire?

Pushime te mbara dhe te lira!

 

Per rezervime kontaktoni ne 0695673546 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s